Naši JRI úspěšně odehráli baráž a zůstávají v Extralize

Naši junioři obhájili v baráži svou účast v juniorské extralize pro příští sezónu.
Jak vnímají svůj výkon v baráži samotní hráči? Na to jsme se zeptali Vojty Stříbrného:

„O víkendu 7.-8.5. jsme odehráli baráž o udržení v extralize juniorů v Ústí nad Labem.
Když jsme ráno po brzkém odjezdu z místa srazu zvládli cestu až do haly, čekal nás první
zápas proti Ústí nad Labem. Byl to pro nás po ránu těžký zápas, ale věděli jsme do čeho
jdeme, protože jsme proti Ústí už několikrát hráli. Snažili jsme se co to šlo a ani kluci
z písku, kteří nám přišli pomoct, i když jim začala jejich vlastní sezóna. Tím jim chci,
za všechny kluky z ORIONU moc poděkovat, protože bez nich bychom to nezvládli.
Po třech vyčerpávajících setech jsme bohužel s Ústím rupli 0:3. Ovšem věděli jsme,
že pro nás zápas s nejtěžším soupeřem je za námi a z prohry nemělo smysl si lámat hlavu.
Byl se na nás podívat i Honza, trenér kluků z Beache a snažil se nás povzbuzovat a radit nám.
Druhý zápas jsme sehráli s Lanškrounem, které jen tak matně znalo pár kluků z první juniorské
ligy před dvěma lety, takže jsme moc nevěděli, co od nich čekat. Hráli jsme ovšem krásný volejbal
a vrhli se na ně a bez ztráty setu jsme vyhráli 3:0.
Po těžkém dni jsme odjeli zpátky do Prahy a do Ústí jeli zase následující den. Opět jsme brzo
ráno přijeli do Ústí nad Labem a čekal nás zápas s Plzní, které jsme už vůbec neznali. Tito kluci
přišli z první ligy juniorů a ukázali jsme jim, že jsme nad nimi a opět je porazili bez ztráty setu.
Přišel čas sehrát poslední zápas a zjistit, zda se v extralize juniorů udržíme nebo spadneme. Náš
hlavní rival, Ústí nad Labem, už měl postup jasný. Věděli jsme že do toho musíme dát všechno, a vrhli
jsme se na Nymburk, který po prvním setu, zjistil že nemají moc šancí tak nám trošku pomohl a