Go to content
IMG_7643

TJ Orion Praha

V současné době má oddíl asi 330 členů, z toho asi 300 dětí a 30 dospělých.

Volejbalový oddíl TJ Orion Praha má dlouhodobé tradice v oblasti mládežnického volejbalu. Před mnoha lety fungoval jako výhradně dívčí oddíl zabezpečující komplexní volejbalovou přípravu od malých děvčat (první stupeň ZŠ) až po juniorky (19leté slečny) a také družstvo žen. Bohužel v posledních letech s odchodem starších a zkušených trenérů došlo k postupnému redukování tréninkové činnosti a hrozil téměř úplný zánik tohoto volejbalového oddílu. S hrstkou nadšenců jsme se rozhodli tuto tradici oprášit a volejbal pro děti opět otevřít, a to pro dívky i chlapce.

Klubová hymna

Stáhnout hymnu


Naše koncepce

ico_volley
Trénujeme již na čtyřech místech:

ZŠ prof. Švejcara, Mráčkova 3090, Praha 12 – Modřany
ZŠ Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany
ZŠ U Krčského lesa, Jánošíkova 1320, Praha 4 – Krč
ZŠ a MŠ Angel Praha 12, Angelovova 3183/15, Praha 12 – Modřany

ico_player
U nás trénují děti všech věkových kategorií:

přípravka 1 (M1) ( dívky i chlapci 1. – 2. třída) a přípravka 2 (M2)(dívky i chlapci 3. – 4. třída) vždy 2x týdně/1hod. Přípravka 3 (dívky 4.- 5. třída) trénují již 3x týdně /1,5 hod. Na ně navazují tréninky starších věkových kategorií žákyň, žáků, kadetek, kadetů a juniorek a juniorů které jsou 3-4x týdně/1,5 hod.

ico_medal
Co hrajeme za soutěže:

S dětmi hrajeme oficiální soutěže volejbalového svazu – Pražský přebor (minivolejbal, mladší a starší žáci, mladší a starší žákyně, kadeti a kadetky) a Český pohár mládeže (starší žáci a žákyně, kadeti). Nejstarší kategorie (kadetky, kadeti, juniorky a junioři) hrají jak Pražský přebor, tak celorepublikové soutěže organizované ČVS – 1.ligu resp. Extraligu.