Go to content
IMG-20260509-WA0021

Orionské Babyjagy na tripu

18. 5. 2026

O prodlouženém víkendu 7.-10. května 2026 se stará garda Orionu sjela do Brd

Je již tradicí, že se každoročně na začátku května schází bývalé hráčky týmu žen TJ Orion,
které spolu reprezentovaly náš klub až do roku 1998. Letos se dámy, společně se svými
rodinnými příslušníky, sešly na Brdech, kde se jejich dočasným útočištěm stal Penzion Jaro
ve vesničce Věšín.
Brdy nabízí nádherné stezky, které přímo vybízí k cyklistice. A tak i naše skupina nelenila
a obula se do šlapek. Během tří dnů jsme absolvovali tři krásné výlety v celkové délce 130
kilometrů.
Je úctyhodné, jak dlouho tento tým spolu drží pohromadě a i když se už dávno nepotkávají na
hřišti, najdou si vždy několikrát do roka čas, aby se holky potkaly a zavzpomínaly na doby,
kdy ještě porážely své soupeřky pod vysokou sítí.
Všem přejeme ještě mnoho takových setkání a věříme, že se i mezi současnými hráčkami Orionu
najdou další pokračovatelky této bohulibé tradice.
Fotky z Brd si můžete prohlédnout ve fotogalerii: ZDE
Tak ať se daří
Věrný fanoušek Pavel