1_liga U18

1.liga U18-Z vstupuje do své druhé části

22. 2. 2024

V sobotu 10. 02. 2024 naše kadetky odehrály první zápas druhé poloviny sezóny

V sobotu 10. 02. 2024 naše kadetky odehrály první zápas druhé poloviny sezóny s TJ Slavia Hradec Králové.
V první části sezóny jsme se setkávaly s týmy v Čechách, se kterými jsme odehrály věru vyrovnané zápasy.
Do další části jsme postupovaly až z celkového třetího místa, které nám přineslo 10 bodů do základu.
Po spojení Čech a Moravy jsme se ale ocitly až na 5. místě nové tabulky.
Tento fakt, „že nám teče do bot,“ nás donutil postavit se nohama na zem. Uvědomily jsme si, že do dalších
zápasů musíme jít s co největším nasazením. O to jsme se i pokusily v prvním zápasu proti Hradci.
Na palubovku jsme nastoupily v dobré a bojové náladě, která nás po celý set neopouštěla. Dění bylo
vyrovnané a my měly odhodlání prát se o každý míč až do samého konce. To nám nakonec přineslo první
vyhraný set. Bohužel v dalších setech se soupeř rozehrál a nám, pod nátlakem veškerých emocí a únavy,
začala odcházet dobrá kondice. První zápas jsme nakonec prohrály 1:3.
Prohraný zápas nám dodal odhodlání pokusit se připsat si výhru alespoň ze zápasu druhého.
V mezipauze jsme nasbíraly potřebné síly, za pomoci skvělých fanoušků jsme se vzpamatovaly a do zápasu
jsme nastoupily v plném nasazení. Ač nám někdy míče trochu ulítávaly, ve finále jsme odehrály vcelku
slušný zápas, kde nechyběl příjem, útok a ani komunikace. S výslednou výhrou 3:0 si odnášíme cenné 3 body,
které dost možná budou mít velký vliv na budoucí pořadí.