Go to content

Kontakty

Vedení oddílu

pave bízek
Pavel Bízek

Předseda TJ Orion Praha
Člen výboru PVS
Kvalifikace: Trenér III. třídy

Trenéři a vedoucí

Hanka
Hana Bízková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy
Trenérka mládeže
Rozhodčí III. třídy
Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

Radka
Radka Mihaličková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: STRŽKY A, KKY A, JKY

Martin 2
Martin Mihaliček

Kvalifikace: Trenér III. třídy
Družstvo: STRŽKY A, KKY A, JKY

Zdenek
Zdenek Pošíval

Kvalifikace: Trenér III. třídy

DSC02979
Libor Bartůněk

Kvalifikace: Trenér III. třídy
Trenér mládeže
Družstvo: KTI, JRI

DSC03101
Tomáš Pokorný

Kvalifikace: Trenér II. třídy

Družstvo: STRŽCI

DSC03103
Zdeněk Kulčák

Kvalifikace: Trenér III. třídy

Trenér mládeže

Družstvo: MLŽCI

Tereza
Tereza Bočanová

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: KKY B

Honza 2
Jan Gruber

Kvalifikace: FTVS

Kondiční trenér

Družstvo: STRŽKY, KKY, JKY

Kateřina Sklenářová
Kateřina Sklenářová

Kvalifikace: Trenérka II. třídy
Družstvo: MLŽKY

Tereza Černá
Tereza Černá

Kvalifikace: Trenérka mládeže

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

Jitka
Jitka Linková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

Anička
Anna Bízková

Kvalifikace: Trenérka mládeže

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III, STRŽKY B

Kačka
Kateřina Heranová

Kvalifikace: Trenérka mládeže

Rozhodčí III. třídy

Družstvo: MLŽKY

DSC03288 (3)
Mirka Malá

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: MLŽKY B, Přípravka Modřany III

Tonda
MUDr. Antonín Spálený

Oddílový lékař

Stříbro
Michal Stříbrný

Kvalifikace: Asistent

Družstvo: KTI, Muži

Veronika
Veronika Stádníková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: Přípravka DB I, II, III

Lenka Dolejšová (2)
Lenka Dolejšová

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: STRŽKY B, Přípravka Modřany III

Jakub (2)
Jakub Matolín

Kvalifikace: Trenér III. třídy

Rozhodčí III. třídy

Družstvo: KTI

DSC02983
Tomáš Kvasnička

Kvalifikace: FTVS

Kondiční trenér

Družstvo: KTI, JRI

radana
Radana Pávková

Kvalifikace: Asistentka

Družstvo: Přípravka DB I, II, III

Pepa
Josef Siegler

Kvalifikace: Asistent

Družstvo: Přípravka DB I, II, III

Irena Hojová
Irena Hojková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III