Go to content

Kontakty

Vedení oddílu

PB3
Pavel Bízek

Předseda TJ Orion Praha
Člen výboru PVS
Kvalifikace: Trenér III. třídy

Trenéři a vedoucí

Hanka
Hana Bízková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy
Trenérka mládeže
Rozhodčí III. třídy
Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

Radka
Radka Mihaličková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: U-16 (STRŽKY A), U-18 (KKY A), U-22 (JKY)

Martin 2
Martin Mihaliček

Kvalifikace: Trenér III. třídy
Družstvo: U-16 (STRŽKY A), U-18 (KKY A), U-22 (JKY)

Zdenek
Zdenek Pošíval

Kvalifikace: Trenér III. třídy

Družstvo: U-18 (KKY A), U-22 (JKY)

DSC02979
Libor Bartůněk

Kvalifikace: Trenér III. třídy
Trenér mládeže
Družstvo: U-22 (JRI)

DSC03101
Tomáš Pokorný

Kvalifikace: Trenér II. třídy

Družstvo: U-16 (STRŽCI)

DSC03103
Zdeněk Kulčák

Kvalifikace: Trenér III. třídy

Trenér mládeže

Družstvo: U-14 (MLŽCI)

Honza 2
Jan Gruber

Kvalifikace: FTVS

Kondiční trenér

Družstvo: U-16 (STRŽKY A), U-18 (KKY A), U-22 (JKY)

Kateřina Sklenářová
Kateřina Sklenářová

Kvalifikace: Trenérka II. třídy
Družstvo: U-14 (MLŽKY)

Tereza Černá
Tereza Černá

Kvalifikace: Trenérka mládeže

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

Jitka
Jitka Linková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

Anička
Anna Bízková

Kvalifikace: Trenérka mládeže

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III, U-16 (STRŽKY B)

Kačka
Kateřina Heranová

Kvalifikace: Trenérka mládeže

Rozhodčí III. třídy

Družstvo: U-14 (MLŽKY)

DSC03288 (3)
Mirka Malá

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: U-14 (MLŽKY B), Přípravka Modřany III

Tonda
MUDr. Antonín Spálený

Oddílový lékař

Michal Mihaliček
Michal Mihaliček

Kvalifikace: trenér III. třídy

Družstvo: U-22 (JRI), Muži

Veronika
Veronika Stádníková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: U-14 (MLŽKY)

Lenka Dolejšová (2)
Lenka Dolejšová

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: U-16 (STRŽKY B), Přípravka Modřany III

MT
Martin Tožička

Kvalifikace: Trenér III. třídy

Družstvo: U-18 (KTI)

Jakub (2)
Jakub Matolín

Kvalifikace: Trenér III. třídy

Rozhodčí III. třídy

Družstvo: U-18 (KTI)

Kateřina Mikulecká
Kačka Mikulecká

Kvalifikace: trenérka III. třídy

Družstvo: U-16 (STRŽKY B)

radana
Radana Pávková

Kvalifikace: Asistentka

Družstvo: Přípravka DB I, II, III

Pepa
Josef Siegler

Kvalifikace: Asistent

Družstvo: Přípravka DB I, II, III

DH1
Dominika Hroníková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III

KMen1
Klára Menšíková

Kvalifikace: Trenérka III. třídy

Družstvo: U-18 (KKY B)

MMo1
Martin Mokroš

Kvalifikace: Trenér II. třídy

Družstvo: Přípravka Modřany I, II, III