IMG_7979

Extraliga juniorů

21. 3. 2023

O víkendu 18.-19.3.2023 se hrálo další kolo extraligy juniorů

O víkendu 18.-19.3.2023 se hrálo páté a předposlední kolo extraligy juniorů. Náš tým měl výhodu
domácího hřiště v Dolních Břežanech, a také jsme měli silné fanoušky, kteří nás nenechali ve štychu.
První zápas se sehrál v sobotu v deset hodin dopoledne, proti SK Prosek Praha.
Do prvního zápasu jsme vlétli v úplné sestavě, a vybojovali jsme první set 26:24, další sety už pro
nás nebyly tak úspěšné, celou dobu jsme byli na vrchu o dva body, ale ve všech setech nám bohužel
vždy utekla koncovka, tudíž skóre dalších tří setů dopadlo 21:25, 16:25, 21:25. Ze zápasu jsme celkově
měli dobrý pocit, ale bohužel to na výhru nestačilo.
Druhý zápas jsme hráli taktéž v sobotu od 15:00 proti Nymburku. Po prvním vyhraném setu 25:17, jsme
byli v laufu a podcenili jsme druhý set, který jsme prohráli 13:25. Nechtěli jsme opakovat stejnou chybu
jako v druhém setu a už od začátku jsme se kousli a vlétli do dalších setů po hlavě a vyplatilo se to.
Oba zbylé sety jsme vyhráli 25:21 a 25:22.
Pro sobotu jsme měli odpočinek a mohli jsme se připravovat na poslední zápas proti Benátkám. V neděli
v devět ráno jsme začali hrát náš poslední zápas extraligy. Tento zápas byl asi náš nejlepší a
nejtěsnější. První set se nám nevydařil o šest bodů a nakonec jsme prohráli 19:25, druhý set jsme urvali
26:24, Bohužel zbylé dva sety jsme neměli takové štěstí a dopadly 19:25 a 21:25. Je dobré že na domácím