Go to content
BM0R9569

Finále barevného minivolejbalu – výsledky

4. 10. 2021

Finále bylo úspěšné!

Jak jsme vás již před časem informovali, tak o víkendu 25. – 26.9.2021 proběhlo ve sportovním areálu Podvinný mlýn, finále Barevného minivolejbalu. Orion reprezentovalo celkem osm družstev a třešničkou na pomyslném dortu bylo vítězství našeho družstva ve složení Anička Prokešová, Terka Langšádlová a Nela Brožková v modré kategorii dívek. Všem hráčkám a hráčům děkuji za vzornou reprezentaci a předvedené výkony.

A protože se náš oddíl se podílel i na organizaci celé této akce, rád bych na tomto místě poděkoval všem, kteří se na přípravách a bezchybném průběhu celého finále podíleli, jmenovitě Zdenku Pošívalovi, Martině Pošívalové a Mirce Malé. Poděkování rovněž patří všem našim dětem, kteří se na celý víkend stali rozhodčími a dohlíželi nad regulérností jednotlivých zápasů.

Na fotografie z akce se můžete podívat zde: Fotogalerie finále BarVol 2021

Těším se na další podobnou akci a mějte se fajn

Pavel Bízek

…a zde přikládám poděkování předsedy PVS:

Hezký den všem,

chci vám všem poděkovat ještě jednou za velmi příjemnou spolupráci při pořádání celostátního finále minivolejbalu. S lehkým odstupem času, jsem si sám vyhodnotil, že akce byla velmi úspěšná (samozřejmě extrémně pěkné počasí nám pomohlo), ALE úspěšná byla hlavně díky tomu kolik bezva lidí se umělo semknout a věnovat se společnému cíli a toho si velmi vážím! Protože to ukazuje na jednu věc a to je ohromný potenciál v lidském kapitálu, který PVS má.

Takže ještě jednou DĚKUJI a věřím, že to nebyla poslední společná akce tohoto rozsahu ba naopak!

Zde přikládám video z volejbalového magazínu s reportáží z této akce: ČT – volejbalový magazín

Se srdečným pozdravem

Bc. Jakub Lébl, MBA

Předseda Pražského volejbalového svazu